Instalatorzy certyfikowani przez:
Autoryzowany Serwis i Instalator Pomp Ciepła

O NAS

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy ludźmi pasjonującymi się instalacjami i rozwiązaniami technologicznymi związanymi z ogrzewaniem i chłodzeniem budynku oraz zaopatrzeniem w wodę. Tworzymy razem firmę rodzinną, która istnieje od 2004r, a powstała w 1999r świadcząc usługi w zakresie kotłów gazowych oraz kotłów na paliwa stałe.

Od tego momentu podążamy za rozwojem technologicznym rozszerzając swoją wiedzę i rozwijając usługi w kierunku nowoczesnych rozwiązań takich jak odnawialne źródła energii i rezygnując z technologii przestarzałych i nieefektywnych takich jak kotły węglowe w zastosowaniach domowych. Wyróżniamy się pasją do instalacji dlatego stosujemy rozwiązania Premium, które pozwalają na budowanie zaawansowanych technologicznie instalacji zarówno w domach jednorodzinnych, kościołach i halach przemysłowych.

O NAS

CO ROBIMY?

Wykonujemy wysokiej jakości instalacje wewnętrzne w zakresie zaopatrzenia w wodę, ogrzewania, chłodzenia i wentylacji budynków. W stosunku do innych firm wyróżnia nas holistyczne podejście do instalacji, oprócz poprawnej ich budowy skupiamy naszą uwagę przede wszystkim na ich możliwej współpracy zapewniającej higieniczne warunki i wysoki komfort użytkowania przy niskiej cenie eksploatacji. Każdy budynek traktujemy indywidualnie uwzględniając jego zapotrzebowanie na energię, konstrukcję, charakter użytkowania oraz liczbę użytkowników.

Dobieramy oraz wykonujemy:

O NAS

Nasze kwalifikacje

W naszym portfolio znajdują się instalacje oparte na gruntowych, wodnych oraz powietrznych pompach ciepła a także kolektorach słonecznych, kotłach kondensacyjnych, urządzeniach hybrydowych a także kotłach węglowych oraz olejowych. Świadczyliśmy i świadczymy usługi dla dużych firm i organizacji takich jak Telewizja Polsat, Polkomtel, Inwestycje Polskie, Kościoły, hale produkcyjne i inne. Posiadamy inżynierską wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie praktyczne z wielu wykonanych instalacji. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oferowanych urządzeń a nasze umiejętności potwierdzają certyfikaty, dyplomy i opinie klientów.