NASZA OFERTA

Usługi

Od ponad 15 lat świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, obiektach sakralnych, biurowcach czy budynkach użyteczności publicznej. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego oraz wyjazdowo w innych województwach w przypadku dużych inwestycji. Zapewniamy kompletny montaż wraz z doborem i zakupem niezbędnego wyposażenia budynku w zakresie instalacji dystrybucji medium jak i automatyki budynku.

Instalacje Sanitarne

Instalacje Sanitarne są ważnym elementem budynku gdyż od ich poprawności wykonania zależy komfort i bezpieczeństwo sanitarne osób w nim przebywających.

Instalacje Grzewcze

Ogrzewanie nowoczesnego budynku realizowane jest poprzez instalacje grzewcze, które rozprowadzają ciepło ze źródła ciepła do pomieszczeń użytkowych. Medium roboczym może być w tym przypadku woda, powietrze lub gaz.

Instalacje wentylacji i rekuperacji​

Instalacje powietrzne w budynkach są często niedocenianą gałęzią instalacji sanitarnych pomimo ich ogromnego wpływu na koszty eksploatacji budynku ale przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo higieniczne użytkowników budynku.

Instalacje wodne i kanalizacyjne​

Instalacje wody czystej i kanalizacji są podstawowymi instalacjami w każdym budynku i zapewniają zaspokojenie podstawowych potrzeb jego użytkowników. Tak jak w przypadku każdej instalacji możliwe są dodatkowe usprawnienia technologiczne wpływające na komfort użytkowników i oszczędność pieniędzy w trakcie eksploatacji budynku.

Instalacje wody lodowej

Woda lodowa jest medium dystrybuującym chłód do urządzeń chłodniczych w budynku. W stosunku czynników chłodniczych(gazy) instalacje wody lodowej są bezpieczniejsze oraz łatwiejsze w eksploatacji a także tańsze w montażu a potencjalne wycieki można łatwo zidentyfikować.

Instalacje klimatyzacji

Właściwa temperatura powietrza w pomieszczeniach w sezonie letnim pozwala nie tylko na efektywną pracę ale także efektywny odpoczynek i zdrowy, niezakłócony sen. Instalacje klimatyzacji oprócz utrzymywania odpowiedniej dla człowieka temperatury zapewniają także osuszanie powietrza w ciepłe i wilgotne dni.

Instalacje ppoż.

Instalacje służące ochronie przeciwpożarowej projektujemy i wykonujemy zgodnie z branżowymi standardami, normami oraz wytycznymi prawa Polskiego i Unijnego. Standardy VdS CEA 4001, NFPA 13, 20 czy PN-EN 12845 nie są nam obce.

Zaopatrzenie w wodę

Woda deszczowa

ZMIANA W ZELGA INSTALACJE

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą formy działalności zmieniamy się w Zelga Sp. z o. o.

Więcej informacji znajdą Państwo w artykule
https://wladmet.pl/zmieniamy-sie-w-zelga-instalacje/

Wladmet Instalacje logo