OFERTA

INSTALACJE WODNE I KANALIZACYJNE

Instalacje wody czystej i kanalizacji są podstawowymi instalacjami w każdym budynku i zapewniają zaspokojenie podstawowych potrzeb jego użytkowników. Tak jak w przypadku każdej instalacji możliwe są dodatkowe usprawnienia technologiczne wpływające na komfort użytkowników i oszczędność pieniędzy w trakcie eksploatacji budynku. Zapewniamy kompletny montaż instalacji wody czystej, wody technologicznej oraz kanalizacji w budynkach od wykonania pompowni do białego montażu punktów czerpalnych.

W zakresie wody czystej proponujemy rozwiązania pozwalające na oszczędność zużycia wody poprzez zastosowanie instalacji cyrkulacji ciepłej wody a także nowoczesnych punktów czerpalnych w klasach A lub Z wyposażonych w regulatory temperatury, elektroniczne sensory, perlatory czy ograniczniki przepływu.

W kwestii bezpieczeństwa higienicznego zapewniamy programowanie źródła ciepła uwzględniające cykle dezynfekcji wody zabezpieczające przed rozwojem bakterii Legionella, filtry wody czystej oraz instalacje wykonywane z miedzi lub stali nierdzewnej

Wykonujemy montaże instalacji kanalizacji w piwnicach i innych miejscach położonych poniżej punktu przyłączeniowego kanalizacji. Poprzez zastosowanie pomp rozdrabniaczy możemy nie tylko przepompować ścieki z piwnicy na wyższe poziomy ale także zamontować ubikację w miejscach do tego nie przystosowanych na etapie budowy budynku.

ZMIANA W ZELGA INSTALACJE

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą formy działalności zmieniamy się w Zelga Sp. z o. o.

Więcej informacji znajdą Państwo w artykule
https://wladmet.pl/zmieniamy-sie-w-zelga-instalacje/

Wladmet Instalacje logo